Mesajı Okuyun
Old 04-11-2009, 18:57   #1
butterfly123

Varsayılan Aldatmada DİĞer Kadin Sorumlu Mudur?

Aldatılmak şüphesiz tüm kadınlar için yaşanmaması gereken bir durumdur.Fakat ne yazıkki insanlar bazen istemedikleri durumlarla karşı karşıya kalabiliyor.Uzun yıllardır tanıdığım ve önceden evli olduğunu bildiğim bir kişi ile duygusal yakınlaşma yaşadım.kendisi eşinden ayrıldığını söylemişti ben de ona inandım.fakat bir süre sonra garip davranmaya başladı.kendisiyle ilgli sorunları olduğunu söyledi.bir anda hayatımdan çıktı.yıkıldım.kendisiyle görüşmeyi kestim.evliliği hep problemliydi,o nedenle ayrılmış olması bana normal gelmişti.ben görüşmeyi kestikten 6 ay sonra bana geldi ve yaşattıklarından dolayı özür diledi.benden uzaklaşma nedeninin boşanma davası açamamış olmasından kaynaklandığını söyledi ve elinde mahkeme celbiyle diz çöküp yalvardı.6 aydır ayrı yaşıyorlarmış fakat dava açmamışlar.ben de kendisine bir şans daha verebileceğimi söyledim.herşey çok güzel gitti ondan sonra.hala da birlikteyiz.fakat dava uzadı.eşi beni öğrendi.ilişkimizin geçmişini öğrendi.inat etti ilişkimizi bitirmek için uğraşıyor.eşine 1 yıl önce maddi manevi tazminat talepli boşanma davası açmıştı.şimdi de bana kişilik haklarına saldırı dan dolayı dava açmış.bir sürü yalan yanlış ifade var.manevi tazminat istemiş 20bin TL.
Eminim birçok kişi onu haklı bulmuştur şu anda mağdur gibi görünen o fakat inanın ben de mağdurum ve yıkılmış durumdayım.ne yapacağımı bilmiyorum.fikirlerinizi bekliyorum.