Mesajı Okuyun
Old 29-12-2007, 11:28   #9
Konuk

Varsayılan nettekumar

Bana yol gösteren herkesin Allah omuzuna 1 melek kondursun ki onlar da sıkıştığında o melek onlara yardımcı olsun.Dün bütün günüm adliye ,şehir ,tapu,belediye de geçti,korka ,yalvara 1 eksik evrakla işlemleri tamamladım.
Benim gibi o kadar çok insan var ki nereden başlayacağını bilemeyen,belki onlar da bu satırları okuyup,bilgilenirler,haklarını korumaya çalışırlar.Ben son evrakımı da pt.teslim edip artık baroya yaptığım başvurunun kabulünü bekleyeceğim herhalde,durum il deki barodan incelenip,gerçekten durumumum uygun olup olmadığı araştırılacak,ona göre 1 avukat tayin edilecek,KADINLARA SÖYLÜYORUM,SUSTUKÇA SIRA HEPİMİZE GELİYOR,NOLUR AÇIN GÖZÜNÜZÜ VAKİT GEÇ OLMADAN,BİZİM HAYATLARIMIZI LİMON GİBİ SIKIP KABUĞUNU ATMALARINA İZİN VERMEYELİM,HUKUKİ HAKLARINIZI BİLİN
BU SİTE BENİM GİBİLER İÇİN ÇÖLDE FERAHLATAN 1 VAHA,UMUT IŞIĞI,YEMİN EDİYORUM EN YAKINLARIMLA PAYLAŞAMADIM AMA BURDA 40 YILLIK DOSTLARLA GİBİ YALANSIZ,RİYASIZ HİSLERİMİ PAYLAŞIYORUM,BU SİTENİN KURULMASI,HAZIRLANMASINDA EN UFAK EMEK VEREN HERKESE SONSUZ MİNNETTARIM,ALLAH KİMSEYİ ÇARESİZ BIRAKMASIN,EMEK VEREN GÖZ DÖKEN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN