Mesajı Okuyun
Old 09-02-2013, 12:07   #5
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan Konuk
Cevaplar için teşekkürler.Yalnız şöyle bir durumu eklemem gerekiyor bu tedavi yaklaşık Birbuçuk yıl önce yapıldı.Ağrı başladığında ve renklenme olduğunda gittiğim diş hekimleri tarafından söylenenler doğrultusunda durumumu anladım.
Ayrıca sanırım bu yapılan tedavi işlemi eser sözleşmesine giriyormuş.Yani dişimin kırık halinde herhangi bir ağrı sızı olmadığı için sadece estetik amaçlı yapılan bir uygulama.Fakat bunları nasıl kanıtlarım bilemiyorum açıkçası.Doğal olarak kırık dişimden kalan sadece fotoğraflar var.

Sayın KONUK,

Daha önceden'de gerek benim gerekse hukukcu arkadaşımızın belirttiği gibi öncelikle elinizde tüm bilgi,belgeler ile TC Sağlık Bakanlığına,Türk Diş Tabibleri Odası Başkanlığına dilekce ile şikayet
başvurunuzu yapabilirsiniz..Dilekcenizi mümkün olduğu kadar açık,net olarak yazmanizda ve elinizdeki tüm belgeleri dilekcenize

eklemenizi ve tanıklarınız varsa bildirmenizi öneriyoruz.Mutlaka araştırılacak ve size bir yanıt verilecektir.Bu yanıtın süresi üç ayı bulabilmektedir.

Gelecek yanıta göre konusunda uzman bir hukukcudan destek alarak tazminat talebi için gerekli başvuruyu yapabilirsiniz.

Acil şifalar dileklerimle.

Ecz.Mesut ÇETİN