Mesajı Okuyun
Old 06-12-2011, 13:19   #4
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Konuk5
Merhabalar,
daha önce 3 adet sormuş olduğum sorularıma aldığım cevaptan 2 no.lu cevabı tam olarak anlayamadım, eşimle evli iken almış olduğumuz ev vardı ben babadan kalma evimi satıp yeni evin yarı parasını karşılamıştım ayrılırken beni anlaşmalı boşanmaya zorladı yoksa paramı ödemeyecekti eve katmış olduğum para ve oğlumuza aylık 200 tl nafakadan başka bir şey vermeyeceğini söyledi paramı alabilmek için avukatımında uygun görmesi sonucu anlaşmalı boşanmayı kabul ettim daha sonra öğrendimki temyiz hakkım varmış ve karar geldiğinde bu hakkımı kullandım dosyam şuan yargıtayda karşı tarafta anlaşmalı boşanmayı hür irademle kabul ettiğimi beyan ederek temyizimin iptalini ve önceki mahkemenin verdiği kararın onanmasını isteyerek dilekçe vermiş itirazlarını bildirebilirsiniz demişsiniz ama buna karşılık nereye ve nasıl bir dilekçe vermeliyim bu konuda lütfen yardımcı olurmusunuz? Teşekkür ederim, saygılarımla...

İfadenizden anlaşıldığı kadarıyla eşiniz kararı temyiz etmemiş. Sadece sizin temyiz dilekçenize yanıt vermiş. Bu aşamadan sonra yapacağınız bir şey yok.