Mesajı Okuyun
Old 07-08-2007, 12:36   #2
Av. R. Onur ÇINAR

Varsayılan ilk izlenimler

adliye koridorunda değil de bir hukuk bürosunda yaşadığım olayı anlatmak isterim;
sohbet odasında selim balku ile tanıştım bir süre sonra izmir toplantısı olacaktı ve onun bürosunda buluşmak için anlaştık. hayatımda ilk defa bir avukat görecektim ilk defa bir hukuk bürosuna girecektim gergindim, heyecanlıydım...

kahverengi mobilyalar sigara kokan bir oda asık suratlı insanlar göreceğimi zannediyordum...

kapıyı çaldım, kısa süre sonra açıldı, güleryüzlü çok sempatik ve bakınca sanki kırk yıllık dostmuşsunuz da sanki her an size canım arkadasım diye sarılacakmışcasına sıcak kanlı bir insan kapıyı açtı benden 2 adım geride durdu ve kolunu olabildiğince uzatarak ''merhaba ben avukat çetin'' dedi...

arkasından selim balku(abi dyorum şimdi) geldi, o da aynı sıcaklıktaydı... bana kendi koltuğunu gösterdi ve burası senin artık dedi... hayatımda gördüğüm en sıcak insanlar tanımış olduğum ilk hukukçulardı.

şimdi 1seneden fazla bir zaman geçti bu olay üzerinden, samimiyetimiz gittikçe ilerledi, hatta av.çetin'in yanında çalışıyorum şu anda(hatta onun sandalyesinde oturup, onun bilgisayarından yazıyorum bu satırları).

inşallah okumaz bu yazdıklarımı yoksa kendisine yaranmak istediğimi düşünür