Mesajı Okuyun
Old 30-03-2022, 13:39   #1
Konuk Serpil

Acil Şiddet gördüm tehdit edildim

Merhaba erkek arkadaşım tarafından 08/10/2018 tarihinde smsle konuşmak için eve çağırıp eve kilitlenmek suretiyle saatlerce darpedildim ve ölümle tehdit etmesi evden sağ çıkamayacağımı söylemesiyle elinden kurtulmaya kaçmaya çalışırken üzerime hamle yapması sonucu 1.kattan düştüm ve omurgamda 4.seviye 3 kırık,ayak bileğimdede çatlak olustu.Daha sonra ambulans çağırmak yerine şikayetçi olmamdan korktuğu için beni düştüğüm yerden bilinçsizce çekiştirerek eve çıkardı ve saatlerce o halimle eziyet yaşadım ve doktora götürülmedim ailemle oğlumla canımla daha kötü şeyler yaşamakla tehdit edildim saatler sonra durumumun daha kötüleşmesiyle 112 yi arayıp ambulas çağırıp daha sonra iptal edip kendi götüreceğini söyleyerek bu defa ayaklarımın üzerine bastırarak bana ve vücuduma eziyet etti.başka bir şehirde olmam ailemin uzak olması sebebiyle memleketime dönemedim tehdit edildiğim için şikayetçi olmadım.Şiddet esnasında bir tanıdığıma attığım sms var.155 geldi şikayetçi değilim demek zorunda kaldım.Aileme herkese düştüm dedim.telefonuma el koydu.herşeyim onun kontrolündeydi.20 gün kadar beni evinden salmadı.doktor seyahate izin vermediği için de evime dönemedim.20 gün sonra memleketime döndüm o da benimle döndü.Bana rahat vermedi.Güzel sözler söylemediğim zaman bile sorun çıkaran biriydi oğlumun annemimn dahi whatsappa giriş çıkışlarını kontrol ediyordu hep iyi davranmak zorundaydım.1 ay içinde nikah yaptı omurgamda 3 kırıkla evlenmek zorunda kaldım şiddet yine devam etti aşkım demesem hayatımda başka biri olduğu onu aldattığım kastıyla omuzlarımdan tutup sallayarak bana eziyet ediyordu.Kafa atıyordu boğazımı sıkıyordu.bütün bunların yazısmaları mevcut.Hastaneden beni çabuk çıkarabilmek için tedaviyi reddettiğime dair evraklar imzalamak zorunda kaldım.yazısmalarda savcılığa gitmeme engel olduğu Allahın sana ilk uyarısıydı vs birsürü yazısma var.Evliliğim sürecindede defalarca siddet uygulaması sebebiyle artan ağrılarım yüzünden şikayet edemesemde çok kez acile gitmişliğim var.Boşanma dava sürecimde bu konuyu avukatımın evlilik öncesi olan olay demesi sebebiyle dile getiremedim.Karar duruşmasının görülmesini beklemek zorunda kaldım.Suan hala ağrılarımla başediyorum çalışamıyorum hala doktor doktor geziyorum.karşı taraf tüm savunmalarında asla şiddet uygulamadığını ve benim yalan söylediğimi beyan edip kendi cümleleriyle bana kötü kadın imajı verip 6284 almamdaki sebebin yaptığım yanlışların mahkemeye yansımasından korktuğum için(erkeklerle gezdiğim kastı) olduğunu beyan etti.ben bu durumu savcılığa bildirmek şikayetçi olmak istiyorum.Bana konuyla ilgili yardımcı olursanız ve yönlendirirseniz sevinirim.2019 Temmuz ayından bugüne kadar sokağa tek başıma çıkamadım sürekli 6284 alıyorum korkuyorum.Bunu ortaya çıkardığımda başıma geleceklerden de ayrıca korkuyorum.