Mesajı Okuyun
Old 31-05-2007, 15:33   #1
Konuk

Mutsuz Avukatlık ,meslek kuralları.etik kuralları

Merhaba bu siteyi hazırlayan ve emeği geçenlere çok teşekkürler.Benim sorum şu:karşı tarafın (özel)avukatı ne olursa olsun KAZANMAK için hiç bir kanun ve kurala uymayan bir şekilde, elinde hiç bir delil olmadan ÇAMUR AT İZİ KALSIN mantığıyla sürekli kişilik haklarıma ve bana ,Mahkemeye bir kaç gün kala Ya yazılı beyan,yada cevaplama adı altında belgeler veriyor.Bunu ben ancak mahkeme esnasında görebiliyorum ve o andada itiraz etmem mümkün olmuyor.Kadın haklarını bu denli çiğneyen de ne yazık ki bir Kadın Avukat.Benim özel Avukat tutacak param yok.Adli yardım demeyin lütfen bir önceki davada Adli yardım dan atanan Avukat ile de bir sürü sorun yaşadım.Onu sadece mahkemede görebildim.bana ayıracak hiç vakti olmadı.Oda haklı hangi birimize ne kadar vakit ayırabilir ki bu kadar dava varken.
benim bilmek istediğim her mesleğin kuralları var Avukatlar buna dahil değil mi?Böylesi durumlarda bizlerin hakkını kim koruyacak veya bunun olmasını nasıl engelliyebiliriz.?En azından bundan sonra çok az kalan haklarımında böylesi Ahlak ve Etik kurallarına uymayan yollarla elimden gitmesini nasıl önlerim?Şimdiden Teşekkür eder,çalışmalarınızda başarılar dilerim