Mesajı Okuyun
Old 23-12-2006, 21:28   #27
Sezgin ÜNSEL

Varsayılan Sağolun Sayın Jeanne D'arc

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Forum cevaplarıııııı! Vicdanım bile sizin kadar işkence etmedi bana, Ajdar'ın şarkısı gibisiniz. Daha fazla dayanamayacağım ve itiraf ediyorum: Hepsini ben öldürdüm! Siz sadece anne ve büyük kız zannediyorsunuz ama adam da, küçük kız kardeş de artık yok.
Adalet sistimeni hepimiz iyi biliriz, işler alabildiğine yoğun personel ise bir o kadar kısıtlıdır, hasta halimle daireye çalışmaya gelmiştim, kafamı toplamak için sitedeki yazıları bir göz gezdireyim dedim ve malesef her zamanki gibi girdim çıkamadım.
Değerli Jeanne D'arc yazınız ve cevaplar çok ilginçti, ama son cevabı okuyunca gülmekten gözlerim yaşardı, bizlere böyle mükemmel yazıları okuma fırsatı verdiğiniz için başta tüm site görevlilerine ve siteye yazı gönderen tüm değerli arkadaşlara saygı ve selamlarımı sunuyorum
Benim cevabım biraz daha farklı idi ama sizin güzel cevabınızdan sonra anlamı kalmadı, yinede vereyim
Bence anne ölmedi, adamla evlenebilmek için ölmüş numarası yaptı, ama büyük kız durumu çaktı, zira kızlar annelerinin evlenmesini istemiyorlardı, bu arada küçük kız da adama abayı yaktı, adamda küçük kıza abayı yaktı, bunun üzerine hem anneyi gerçekten öldürdü, hemde büyük kızdan kurtulup küçük kızı almak için büyük kızı öldürdü,
ne zeka ama
Saygılar