Mesajı Okuyun
Old 11-12-2006, 04:18   #1
Kavaz

Varsayılan Katil zekasına sahip misiniz?

Merhaba;
Gecen gun meslekı olarak bu konularla ılgılı araştırma yapan arkadaslarımdan bırısı bana degişik bir soru sordu.Gerçekliğini bilemiyorum.Ancak bana söylenene göre;bir ülkede katil oldugundan suphelenilen kişiye ilk olarak bu soru sorularak,o kişinin bir katil zekasına sahip olup olmadığı ve katil olma güdüsünün bulunup bulunmadığı belirlenebilinirmiş.Yalnız ilk anda aklına gelen cevabı yazmanız gerekır.Dusunmek yok,sanıyelık...Sadece bir cevap hakkımız mevcuttur.Ayrıca belirtmem gerekir ki, bu konunun asıllıgını bır yana bırakarak sadece eglence olarak degerlendırırsek sevınırım.Cunku yazdıgım sorunun cevabını veren kişilerden bazıları gercek cevabı bulabılır.Bu durumda ben sorumluluk kabul etmiyorum.Kımseye "sizde katil potansiyeli ve zekası var" demiyorum,dememSunu soyleyebılırım kı bende yokmus

SORU:
Olayımızda bir anne, bu annenın ıkı kızı ve bir adam var.
Birgun kız kardeşlerın anneleri ölür.İki kız kardes annelerine cenazelerine giderle r.Kucuk olan kız kardes,dha once hayatında hıc gormedıgı,ılk defa cenazede gordugu bir adama aşık olur.Yalnız bir dahada hiç görmez.Sonra büyük kız kardeş ölür.Neden?