Mesajı Okuyun
Old 12-03-2008, 11:06   #1
KonukEvin

Soru Artık eşime ve ailesine dayanamıyorum

Aslında nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Yaklaşık 8 yıldır evliyim ve iki çocuğum var. Evliliğimiz boyunca eşimin elinde harika bir meseği olmasına rağmen iki kez icra yaşadık. İkisindede hamileydim. Aldığı 6 milyarlık maaşa rağmen eve icra gelmesi insanı hayrete düşürüyor. İki kez ihanet etti arada günübirlik ilişkileri saymıyorum. Ailemden destek göremedim birtürlü. En sonunda dayanamadım bir arkadaşımla konuşup iş bulmasını istedim ve sadece özel eşyalarımı alıp evi terkettim. Kafamda tasarladığım şey iki üç ay kadar çalışıp bir ev tutmak ve sonrasında dava açıp çocuklarımıda yanıma almaktı. Fakat eşim kendi eliyle beni otobüse bindirdiği halde ertesi gün ortalığı birbirine kattı. Bütün aile beni aramaya başlamış. Bende korktuğum için nerde olduğumu kimseye söylemedim. Eşim ve ailesi ağza alınmayacak hakeretler ettiler. Mesajları sakladım telefonda. Bana çocuklarımı birdaha göremeyeceğimi söylüyorlar. Ben çocuklarımı bırakıp gitmişim. Benim niyetim çocuklarımı tamamen bırakmak değildi sadece kendimi biraz toplayana kadar ayrı kalacaktım. Şimdi eşim diyorki ihbar çektireceğim üç gün içinde cevap vermezsen herşeyden vazgeçmiş sayılırsın. Çocuklarımı onlara bırakmak istemiyorum. Zaten eşim sürekli başlarında duran bi insan değil hem annesiz hem babasız büyüyecekler orda kalırlarsa. Ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen bir fikir verin.