Mesajı Okuyun
Old 05-06-2018, 13:25   #1
Gönül86

Varsayılan Hakaret tehdit ve şantaj yapan kocaya boşanma davası açmak

Önemli Hakaret ve tehdit yapan eşe boşanma davası açmak
Merhabalar, 7 aylık evliyim 2 yıl nişanlı kaldım , eşimden nişanlılık döneminde hakaret küfür aşağlama psikolojik sosyal ve duygusal şiddet gördüm. Nişanı atmak istediğimde de beni tehtid etti şantaj yaptı ona gönderdiğim özel fotoları nette yayınlamakla aileme göndermekle tehdit etti özel hayatımı ifşa etmekle tehdit etti ve tehditlerinden korktuğum için evlenmek zorunda kaldım. Evliliğimde de aynı tehditleri devam ediyor şuan küfür hakaret aşağlama namusuma şerefime dil uzatma iftira gibi bir çok davranışta bulunuyor iki defa fiziksel şiddet uyguladı nişanlı olduğumuz dönemde kadınlarlada net üzerinden uygunsuz konuşmaları oldu yazılı olarak kayıt altına aldım ben daha fazla dayanamıyorum boşanmak istiyorum lakin tehdit ettiklerini gerçekleştirmesinden beni rezil etmesinden korkuyorum, kendisi şehir dışında çalışıyor ben yalnız kalıyorum evde ayda bir gelip bir hafta kalıyor lakin evde olmadığı zaman evin ihtiyaçlarını karşılamıyor aç karınla orucumu tutuyorum şuan sadece kiramı veriyor oda yalvartıp veriyor beni evde kölesi gibi kullanıyor, ayrıca nişanlılık döneminde telefon numaramı uygunsuz sitede yayınladı ve bir çok erkek tarafından telefonla taciz edildim onun yaptığı çıktı ortaya elimde yazılı delilim var, ettiği hakaret tehdit küfür şantaj yani bana karşı işlediği bütün suçların yazılı ispatı var bende hem mesaj hemde mail olarak ben bu adamla ne yapacam bilmiyorum tehditleri yüzünden dava açmayada korkuyorum ailemin haberi yok olmasınıda istemiyorum lütfen bana bir yol gösterin üç defa intihar ettim bu şahıs yüzünden kişiliğimi zedeliyor bana yardım edin