Mesajı Okuyun
Old 01-09-2010, 23:49   #1
Konuk

Mutsuz Araştıma Hastanesinde Ameliyat Sonrası Ölen Eşimin Doktor İhmalive Özensizlikten

eşim xx araştırma hastanesinde kbb doktoru tarafından kanser teşisiyle yarım gırtlak ve lenf ameliyatı oldu ve boğazına geçici delik açıldı ameliyata dokuzda girdi ikiyi çeyrek geçe çıktı altıncı katta bulunan servise alındı amelıyat başarılı geçti denildi fakat ameliyattan sonra bir kere tansiyon ölçüldü ben eşim nefes almakta zorlanıyor sanki diyince hemşire hasta bakıcıyla odaya buhar makinası gönderdi onuda benim elime verdiler bu benim vazifemmiydi bilemiyorum daha sonra bir asistan sadece nasilsınız diye sordu aradan yarım saat geçmeden eşim fenalaştı hemen doktoru çağırdık iki asistan kalp masajı ve hava vermeye başladı eşim kayrolosuyla yeniden altı kat aşağı ameliyathaneye götürulmeye calışıldı ama hasta asansorü gelmedi başka bir asansöre koşturduk ve nihayet ameliyat haneye geldik içeride bir saat müdahale ettiler ve sonuç prumer emboli eşinizi kaybettik dediler size göre bu özensizlik değilmi ikinci sorum ise eşimin üç sene önce gözüne pıhtı atmıştı doktor bu riski ihmal edebilirmi üçüncü sorumeşim ölmeden oniki gün önce ameliyat hanede tümörün boyutlarına bakılmak üzere narkoz almıştı narkoz testi ve kan tahlilleri ozaman yapıldı aradan oniki gün geçtikten sonra bu ameliyata gün verildi ama tahlil yapmaya gerek yok dendi bu olabilirmi lütfen beni aydınlatın teşekkürler