Mesajı Okuyun
Old 08-05-2007, 23:55   #16
yefe

Varsayılan icra programı

Sayın meslekdaşım ben de icra pro kullanıyorum ama bir çok sıkıntım var.Tedaş vekili olarak neredeyse zorunluluktan satın aldığım programda ciidi hesaplama hataları var.(örneğin harç hesapları şimdiye dek hiç tutmadı)Ancak bir kurum vekili iseniz raporlaması gerçekten efektif ve kullanışlı ama bir çok eksiği var.Örneğin takip öncesi ve takip sonrası faiz işlenmeyecek bir alacak türü girmeye çalıştığınızda sizi çok zorluyor.Y da her takip türü için çok kullanışlı ekranları yok.Ama genel anlamda basit kullanımlı olduğu söylenebilir.Bence programı kullanma amacınız önemli .Yani kurum vekili olarak tek tip takip girecekseniz kontrol ederek kullanabilirsiniz.Ama elinizdeki takip türleri çeşitlilik arzediyorsa icra pro yu çok da düşünmeyin derim naçizane......Hemen her programın demosu var internet sitelerinde bence bir kaç tanesini hatta ulaşabildiğiniz hepsini demolarından inceleyin ve size kullanımı en kolay geleni tercih edin.ben kendi adıma eksiklerini belirlediğim bir çok icra programı arasında şu anda tercih yapamıyorum.Kullandığım mevzuat programının şirket olarak yeni bir icra programı hazırladığını duydum.Onu beklemeye karar verdim.