Mesajı Okuyun
Old 18-11-2007, 23:33   #77
ÇAĞLA

Varsayılan :)bİrİlerİ Hayal Etmek Mİ Dedİ..:):)

..Bu gece içimde ağlayan palyaçoyu gördüm(aynada)!gözlerin( m)e bakmaya cesaret edemedim utandı tekrar yerine saklandı sessizce..
Hayal etmek..ve en çok hayal ettiğimiz şey...
Ben hayal kurmayı çok sevdim kendimi hatırladığım ilk andan beri ve okadar çok şey hayal ettimki..Ama yaklaşık 2 yıl oluyor kendime hayal etmeyi yasakladım..O kadar acı verdiki ruhuma;hayalettiklerimin hiçbirinin gerçekleşmemesi..Ama öyle uçsuz bucaksız pembe hayaller değildi düşlerim,hepside olabilecek şeylerdi bu dünyadaİşte zaten ençok acıtan da bu oldu ruhumu..Ulaşılabilecek hayallere ulaşamamamŞimdi acı bir tebessüm kaldı içimde sadece..Kızgın değilim ama üzgünüm hemde çok..Benim bir salıncağım var evimde,yaklaşık şuan 10 saat uzakta bana.İşte birtek o bildi Çağlayan neler istedi fırtınalar kopan ruhunda ve kaybedişlerinde nasıl yokoldu,nasıl acıdı içi gülen yüzünün arkasında..Salıncağıma oturduğum zaman kimse bilmez benim eski bir dost bulduğumu..Artık hayal etmiyorum kendime yasak koydum yaklaşık bir iki yıl önce..Salıncağımsa üzgün benim hayallerimi özlediğini söylüyor sessizce ama ısrar etmiyor çünkü biliyor benim nekadar yorulduğumu.Sadece bekliyor beni,birgün belki yeniden ...diye umudederek.Ne mutlu size hayaledebilecek gücünüz kalmış,umutlarınız beklentileriniz var..Değerini iyi bilin bence,ben mesela artık hayaledicek gücü bulamıyorum kendimde..Ama bu güçsüzlükte değil çok farklı birşey..anlatamıyorum..sadece acı hissediyorum hayallerim gelince aklıma..Hayallerimi rüzgar götürürken ben müzik dinledim yaşlı gözlerle salıncağımda..Şimdiyse rüzgar hiçbana uğramıyor..

..VAREDEBİLDİĞİNİZ TÜM HAYALLERİNİZLE BİRLİKTE MUTLULUK-BAŞARI-UMUTLAR-SEVGİLER SİZLERLE OLSUN...