Mesajı Okuyun
Old 01-09-2023, 18:45   #1
Konuk

Varsayılan Aile konutundan taşınmak

Merhabalar, takıntılı,sorunlu,şiddet uygulayan,hakaret eden eşden kurtulamıyorum,boşamma davası açtım,uzqklaştırma karsrı aldım,ama halen evimin eyrafında dolanıyor,ne zaman dışatı çıksam kötü bakışlarına d3nk grliyorum,yetmiyor maddi gücünü kullqnarak aparymwnda paraya ihtiyacı olanlarw para vererek,işlerini görerek, benim hakkımda evden ne zaman çımtım,nereye gittin,evime kim geldi diye benim üzerimde halen hakimiyet kurmak idtemekte yetmedi apartmanın kapucı dairesini kiraya tutmuş,uzaklsştırma olduğu için kalmıyor,kararın bitmesini bekliyor biter bits3m evimin hemen altında oturmaya dwvam edecek,oturduğum ev aile konutuydu.ben bu komşulardan, yöneticin kapıcı dairesini eşine kiraya vermesinden artık çok rahatsız oldum, bu evi kiraya verip başka yerde kiraya ev tutsam,eşim de kirada olduğu için orası aile konutu ben oturayım dermi,belki de amacı bumu, onu da bilmiyorum, hukuksal olarak nasıl davranmam gerekiyor,çekişmeli boşanma davam 7 ay önce açıldı ön duruşmam daha ekim ayında. Bu evden çıkıp başka eve nasıl taşınabilirim. Bu eve eşim oturursa yeni evin kirasını verecek durumda değilim,emekli maaşıyla 3 tane çocukla geçinmeye çalışıyorum.hepinize çok teşekkür ediyorum