Mesajı Okuyun
Old 29-06-2009, 16:57   #139
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
27 Haziran İstanbul

....

Hiç kimse üyelik fotoğraflarına benzemiyor ...

Toplantıya katılma maksadımı açıklıyorum:Yaş orantısını düşürmek bir de bu kadar çok doğanın bir arada bulunduğu bir ortamda bir sağlıkçının bulunması kesinlikle mecburi idi.

Simay ve ben neyseki yaş açısından durumu kurtardık.

Çok güzeldi..

İyi ki gelmişim.

Evet, iyi ki de gelmişsiniz, uzun yolculuğunuza değdiğine sevindik. İyi ki biz de katılmışız. Topluluğun yaş ortalamasını düşürmekteki payımı anmasanız da güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz, çok renklendirdiniz çünkü.
Selam ve saygı ile

Bir de, Sayın Ege'mizi gerçekten yolda bulduk. Adli Tip, Sn Eşi ve Fatih'le toplantı yerine giderken Beykoz'da karşıdan karşıya geçen Ege'mizi görüp ismi ile çağırınca görmeliydiniz şaşkınlığını ve sonrasındaki rahatlığını. Doğum gününü kutladığımız arkadaşlar bilsin ki, doğum günü pastası almak için karşıya geçiyormuş, trafik sıkışıklığı -ve biraz da bizim "kazık kadar adamlar" tiplemesini hatırlatmamız - nedeniyle pastasını alamadan arabaya bindirdik ve geldik. İkinci bir pastanın gelmemesinin müsebbibi Adli Tip ve benim kıskançlığımdır. Bir şeyi daha itiraf etmeliyim: Simay'ın katılacağını bilseydik, O'nun boyunca bir pasta alırdık. Değil mi Sevgili Adli Tip? Borcumuz olsun.