Mesajı Okuyun
Old 13-07-2009, 13:13   #92
üye8180

Alıntı:
Yazan Av. Şehper Ferda DEMİREL
Sayın Nur Deniz, alınmanızı yahut hassasiyet göstermenizi gerektiren bir yorum okumadım forumda ki epeydir izliyorum. Sayın academic, ısrarla konuyu sizden uzaklaştırma çabasında ancak, siz ve sayın Aladağ da ısrarla bir cümle içeriğinden yola çıkıp, özenle yazılmış, emek sarfedilmiş, onlarca değerli düşünceyi önemsemeyip, yalnızca bir cümleyi ameliyat etmek istiyorsunuz...

Yorum eklemiyor eklemiyor, ancak tartışmanın seyrine de üzülüyorum. Sonra diyorum ki, nihayetinde forum alanı "Site Lokali". Sanırım academic, konu üzerine ciddi ve samimi mesajlarını lokalde değil de, HÇG alanlarında paylaşmalı. Yorumların fikir bazında tartışma içerip, şahsınıza yönelik olmadığını, keza hakaretamiz yahut aşağılama kastı da bulunmadığını, TC gerçeklerine -Ve hatta dünyanın sair pek çok kesim kadınına- dair bir takım tespitler içerdiğini düşünüyorum

Aynen katılıyorum. Ben de forumu takip ediyordum. Sayın academic'in bir cümlesinin fazlaca üzerine gidilmesinden rahatsızdım. Söyleyeceklerimize tercüman olmuşsunuz. Teşekkürler.