Mesajı Okuyun
Old 28-12-2014, 11:28   #4
Konuk

anlaşmaktan vazgeçme gibi bir hakkım var mı dilekçe vermiş olsam bile.Ben protolden vazgectiğimi dile getiricem mahkemede. Ayrılmak istemiyorum diyeceğim.

davacı taraf kendisi oldu. ama ortada bi boşanma sebebi yok. ailesiyle ilgili elimden geleni yapmama rağmen yapmak istemediğim bir şeyde zorlama ve ikna yoluna giriyor. baskı ısrar beklenti yaşıyorum. bu beni bunalıma sürüklüyor. ailesine beni önceden çok üzdürdü. ben buna rağmen yinede asgari ölçüde görüşmeyi kabul etim.Her özel günlerine gittim hasta vs değilsem. ama kendisinin istekleri varmış. bilmeme neredeki teyzesine gitmek istermiş vs. memleketindeki akrabasına gitmek istermiş. Bu tarz şeyleri bana üzerimde baskı yaratıyorlar. Şart koşuyor. Ailemin evinde illa bir gece kalacaksın diyor. Ben her zaman evimde uyumak istememi söylememe rağmen böyle bir şartla karşılaşıyoum: (

Baskıyı hissettiğim için bende ters etki yaratıyor.Ayrıca evimde uyumak istiyorum. Ailesine olan kırgınlığımıda zorla affetmemi bekliyor.Ben kaynanayla kayınpederle geçinemiyorum çünkü.Farklı yapılarda insanlar. Farklı kişilikleriz. Bana karışıyorlar benim adıma karar veriyorlar. defalarca yaşandı bunlar. içten içe yapmadığım şeyler kendilerine batıyor. Kendi yaşantıları neyse öyle yaşama isteğinde oluyorlar.Yaptıklarım yeterli gelmiyor. Bende bu yuzden kendimi huzurlu sağlıklı hissetmek için mesafe almak zorunda hissediyorum. Ama yinede elimden geleni yapıyorum. Fakat yapabildiklerim yeterli gelmiyor: ( Ailemi sevmiyorsun aileme düşmansın şeklinde suçlanıyorum: ( Bu bir suç mudur evlilikte.