Mesajı Okuyun
Old 23-02-2008, 01:38   #1
erensila

Varsayılan Dava Sürecinde Kaldıgım Yer ve Çalışmamam 2 Yasındaki Cocugumun Velayetini Etkilermi

eşimle bir seneye yakın süren bosanma davamız var..sahitler dinlendi muhtemelen onun actıgı dava red benimkisi ise kabuş olacak.ben bu sürede ailemle kalıyordum fakat ev cok kalabalık ve ben cocugumun ihtiyacları ve gelişimi konusunda rahat davranamıyorum kendimde ruhsal olarak ortamdan cok etileniyorum.eşimden hiçbir maddi yada baska bir destek olammakla beraber hakimde hala tedbir nafakası koymadı.elimde bir miktar takım kaldı zaten olanıda bu sürede ihtiyaclarımız için elden cıkardım.ben şimdi başka bir şehirde cocugumla beraber bir ev tutup orda yasamaya devam etmek istiyorum.maddi olanaklarım cok kısıtlı cocugum ufak ve calısamıyorum ama tabi bu durumda gecici.ben bagımsız bir ev tutsam ve yerleşsem bu dava sürecini nasıl etkiler.hicbir gelirimin olmayısı ve yalnız yasıyor olmam cocugumun velayetini benden almaya sebepmidir.eşimin maddi imkanları hayli iyi ama bebegimin yası küçük.yalnız yasıyor olmak yada hiçbir gelirimin olmayısı bu durumda nasıl yorumlanır lütfen bilginize ihtiyacım var..teşekkür ediyorum..