Mesajı Okuyun
Old 05-03-2014, 10:21   #1
sema sagır

Varsayılan tehdit hakaret iftira

LUTFEN yardım edın. merhâba ben 4 yıl önce esımın eziyet aılemle görüştürmeme sureklı olarak aldatması yuzunden boşandım ve şu anda unıversıte okuyorum fakat o kışı tarafından sureklı okula gıderken yolumu çıkıp her turlu hakaretı ıftırayı atmakta tum aileme arkadaslarıma ulaşıp benim kotu yolda olduğumu söyleyerek iftira attıyor bu yuzden hakaret olum tehdıdı ve iftiradan 11 dava açtım bana KORUMA KARARI verıldı ama maddı durumu ıyı oldugu ıçın sadece para cezası verılıyor o kısıde mahkeme cıkısında yıne herseyı yapmaya devam edıyor 4 yıldır ben tek olarak asla dısarı cıkamıyorum yada kızımla 4 yıldır kızımın elini tutup dışarıya gezmeye cıkamıyorum ben ne kadar kızıma yansıtmak istemesemde sureklı olay yasattıgı ıçın kızımda etkileniyor okula gıderken anne babam birşey yaparsa koruma polısını ara diye arkamdan bagırıyor 4 yıldır ben hıç kımseyle görüşemıyorum hıç bır şekılde dısarı cıkamıyorum hıç bır sosyal hakkımı kullanamıyorum 4 duvar arasında yasamaktan psıkolojım tamamen bozuldu artık dayanacak gucum kalmadı yalvarırım yardım edın