Mesajı Okuyun
Old 04-05-2007, 14:02   #8
alperlp

Varsayılan Dialog Prestige cevap

Sevil Hanım öncelikle sorun olduğunuzu bildirmeniz bizim için kayda değer bir durum... Bu konuda yardımcı olmak için bütün şubelerimizle temasa geçip kullanıcı bilgilerinizi araştırdım. Fakat "Sevil Koyuncu" ismi altında bir kullanıcı bilgisine rastlamadım. Teknik servis sorunlarında ben ve arkadaşlarım oldukça duyarlı davranıyoruz. Şu an itibarı ile teknik servis bölümümüz verilen raporlarda çok ciddi bir soruna rastlamamıştır. Bana ulaşmanızı ve sorununuzu bildirmenizi istiyorum. Sorun hakkında elimden gelen yardımı şubemizde bile olmasanız yapıcağımdan şüpheniz olmasın. Programımız git gide büyüyen bir platform oluşturdu, özellikle versiyon değişikliğimizden sonra kullanıcı sayımız artıyor. Turan bey programa gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim. Referans bilgisi olarak size müşteri listesi gönderebilirim. 5-10 yıllık müşterilerimiz, mudavimlerimiz var. Her programda sıkıntı olabilir ama bütün sıkıntıların kaynağı bazı bayilerin müşteri odaklı çalışılmamasıdır. Ancak bayi olarak biz ilk önce müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz. Necatibey de ki şubemize gelirseniz size detaylı bilgi verebilirim. Eğer benden bilgi alırsanız daha sağlıklı değerlendirebilirsiniz; programımızı...TeşekkürlerAlper Çubukcuoğlu05058151774ibm@ilkebilisimmerkezi.com