Mesajı Okuyun
Old 12-12-2010, 13:36   #3
Konuk

sayın avukat ben konuyu çok fazla detaylı yazmadıgım için sanırım yanlıs anlaşıldım.esim hollanda dan annemi aradıktan sonra istanbuldan 1 avukat ile anlasıp benim telefonumu vermis.AVUKAT beni aradı.eski esinizle hollanda da bosanmıssınız Türkiyede tenfis edilmesi gerekiyor ltf problem cıkarmayın sizden ücret talep etmiyorum demesi üzerine bende bosandıgımı bugün duydum ama bosanma ilamını lütfen kendisinden isteyip bana gönderin dedim o da bana gönderecegini (orjinali ve tercümeli olarak)söyledi.avukata ve bana sadece hollandaca belgeleri göndermesi üzerine avukat onu aramıs.o avukat benim avukatım degil ve ben sadece 2 kez onunla onun talebi üzerine görüstüm.barodan ücresiz avukat talebinde bulundum.ama emekli oldugum icin avukat talebim reddedildi.ben zor sartlarda yasayan 2 ögrencisi olan bir bayanım.o nedenle yazmıstım NE YAPACAGIMI ŞAŞIRDIM diye.lütfen bu acıklamalarımı dikkate alarak bana yön verirseniz sevinirim.bu problemi acilen cözmek istiyorum benim v cocuklarımında ruhsal saglıgı bozuldu.saygılarımla.