Mesajı Okuyun
Old 16-03-2021, 23:14   #29
Konuk

Varsayılan Yogun bakımda saglık li bilgi alamıyorum

Babamı bılınc bulanıklığı ve kafasında saga yatıklık oldugu icin hastaneye goturdum once xxxx kalp sandık norolojık dendi xxxx ye gittik gıdısımızle 2 dk içinde solunumu durdu ve entube denildi o gun aksami ise xxxx hastanesine nakil edildi yer olmadığı icin ertesi gun hastanefen ilk aldığımız bilgi babanız covıd buraya gelmeden kalbi durmuş organlar zarar gormus durumu agır dua edin gunlerde aynı cevabı aldık ama tum kayıtlarda covıd test sonuc ları negatif bugun ise ilk defa cıgerı ıyılestırebılırız ama beyin zarar gormus dendi dun aksam donmus plazma verılmıs hbr veren yok niye verildi bilgi veren yok e nabız dan girmesek haberimiz yok saglık bakanlığına sıkayet acmaktan usandım bir donus yok hasta hastaneye girer girmez tanı covıd demıs saat 20:20 de ama test sonucu ertesi gun bana telefonda pozitif dedıgı halde negatif gırılmıs cıger filmi 20:40 ta cekılmıs hıc bırsey birbirine uymuyor neyi var ne olacak ne yapılıyor anlamıyoruz ne yapmam gerek nereye basvurmak gerek yardımcı olun lutfen