Mesajı Okuyun
Old 27-02-2012, 23:38   #7
ALAMUT

Ben diğer meslektaşlarımdan bir hususta KENDİ DÜŞÜNCEME GÖRE ayrılacağım. Davanın tefrik edilmesi isabetli. Ancak temyizden döndü dediğinize göre tefrik edileli baya bir zaman olmuş. Tefrik edildikten sonra delil listesini yeniden verebilmeniz süreye bağlı diye düşünüyorum. Ancak yine de delil listesi verip delillerinizin toplanmasını istemenizde fayda var diye düşünüyorum.
Diğer yandan katkı payı sorunuza gelince ben davanın konusunu "Edinilmiş Mallara Katılma Rejiminin Tasfiyesi, Katkı Payı Alacağı, Değer Artış Payı Alacağı ve Artık Değerin ½ sinin ödenmesi talepleri hk." şeklinde belirtip talebimi de bu şekilde belirttim. Konu oldukça detaylı. Zannımca karar araştırmadan bu soruyu sordunuz. Karar incelemenizde fayda var diye düşünüyorum. Tabi benim talebimin doğruluğu iddiasında değilim. sadece fikir vermek istedim. Eğer ki benim aksimi düşünen meslektaşlarımın da fikirlerini okumayı isterim. mal rejimi tasfiyesinde 3 türlü zamana göre hesap yapılıyor sanırım. 2002 den sonra %50 alınırken öncesinde katkıya gibi değişik durumlar söz konusu. saygılar