Mesajı Okuyun
Old 27-04-2006, 18:09   #2
hükümsüz1621

Varsayılan yüreğin nağmeleri

nilgün hanım gerçekten çok güzel şiirler yazıyorsunuz.sanat kaygısına düşmeden yüreğinizden geldği şekilde kağıda döküyorsunuz..insanla şiirlerinizi okurken mısraların arasında kayboluyor.kendi dünyanızın kapılarını açıyorsunuz okuyuculara.yaşadıklarınızı anlatmanız da şiiri salt hayal dünyyası ürünü olmaktan çıkarıyor.bazen ağlamaklı bir çocuk sureti çıkıyor karşıma bazen de yılları ardında bırakmış hayata artık kendince bakan bir kadın görünüyor gözlerimde.şiirlerinizde sadece kendi bakış açınızı yansıtmıyorsunuz.güzel yazılarınızı ve şiirlerinizi hep takip edeceğim.bir numaralı hayranınız benimbursamı da anlattığınız için teşekkür ederim.bursanın garip bir kızı olarak severek okuyorum.bursadan bana unuttuğum sesleri taşıyorsunuz.ben yokken de yeşildir bursada ağaçlar.bensiz de bahar uğrar balkonlara.gurbette renkleri hayatın solar.hayalimde bir bursa var ve yüreğimde yaşar.diyarbakırda gezer ayaklarım oysa bursada olmayı dilerdim.gurbet akşamlarının çaresiz bir kızıyım.sizin şiirlerinizde şefkati,sevgiyi buldum.size teşekkür ederim.yüreğinize güz uğramasın.sevgiler saygılar..