Mesajı Okuyun
Old 08-05-2006, 12:52   #25
hükümsüz1621

Varsayılan NİLGÜN HANIM'a

ufuklarına sabah inmeyen bir şehirde yapayalnız kalsam da bilirim ki uzak illerden birkaç yürek benimle nefes alıyor.gecenin bile kör olduğu parlayan tek bir yıldızın bile olmadığı bir vakitte olsam bile sabahlara varabilme umuduyla yaşıyorum.bir gülüşüne canımı feda edebileceğim bir insanın evladıyım,onsuz uzaklarda çekilmiyor gurbetin kahrı.beni annem gibi kollamaya çalışan eşsiz insan NİLGÜN hanıma sonsuz teşekkür ederim.anneler böyledir,nerde içi kanayan bir evlat görseler açarlar kadife kalplerini.dünyanın en değerli varlıkları annelerdir.ben annemin kalbini kazanmak isterim sadece.çünkü en değerli ve tükenmeyecek olan tek hazine anne kalbidir.bir anneler günü daha geliyor...annem uzaklarda evladının hasretini çekerken ben buralarda biçare beklerken ,bi yerlerde anneler evlatlarına sımsıkı sarılmış olacaklar.işte ben bu mayıs akşamında bile soğuktan tir tir titriyor olacağım.tüm annelerin anneler gününü kutlarım.dilerim onlar evlat hasretiyle imtihan edilmezler.NİLGÜN HANIM,sizin anneler gününüzü de yürekten kutluyorum.ne mutlu bana,bana inanan,bana enginler kadar uçsuz bucaksız sevgi dolu kalbini açan bir insan tanıdım.iyi ki varsınız NİLGÜN HANIM.yüreğinize hüzün uğramasın.anneler günü gelmeden kutlamak istedim
saygılarımla...