Mesajı Okuyun
Old 20-08-2010, 09:06   #1
İSİMSİZ KONUK

Varsayılan AnlaŞmazlik Sonucu Tek celsede BoŞanabilir miyim?

Merhaba

Ben 2003 Tarİhİnde Evlendİm.2005 Yilinda DoĞmuŞ Bİr OĞlum Var. BoŞanma Davasi AÇmak İstİyorum. Fakat Bazi Konular Hakkinda Yardiminiza İhtİyacim Var.

Evlendİkten 3 Ayindan Sonra EŞİmİn İsteĞİ Üzerİne YataĞi Ayirdik.bu Durumu Hala Kabullenemedİm. Durumu BelİrttİĞİmde Sen Gel Benİm YattiĞim Yatakta Yat Gİbİ SaÇma Bİr Cevap Aliyordum. EŞİmİn Aİlesİ İle TartiŞma YaŞadiĞim İÇİn GÖrÜŞmÜyordum.bİr GÜn Babsi Evle OĞlumla Bİrlİkte İken SarhoŞ Bİr Vazİyette Eve Gelerek Bana BiÇak Çektİ. Annesİnİn Hastane De Olmasi Dolayisizla Polİs ÇaĞirmadim. EŞİmdiŞardan Bakinca Evİne BaĞli Gİbİ GÖrÜnÜyor.ama ÇocuĞuna Bİr SÜt Alip GelmİŞlİĞİ Yok Ancak Kredİ Karti BorÇlarini Ödeyebİlİyor.evlİ KaldiĞimiz SÜrede Bİrlİkte Pazar Kahvaltisi YaptiĞimizda Sinirli Sayida Buna Çocuk Olduktan Sonra Da Dahİl. Yalniz Bu Konularin HİÇbİrİsİn GÜndeme Gelmesİnİ İstemİyorum. Sadece OĞlumun Velayetİnİn Bende Kalmasini Ve OĞlum İÇİn Nafaka Talep Etmek İstİyorum. BoŞanmak İstedİĞİm EŞİm AnlaŞmali BoŞanmaya YanaŞmaz İse Ayri Yatakta Yatmak Konusunu GÜndeme Getİrerek Tek Celse De BoŞanabİlİrmİyİm ?
Ayrica Çocukla GÖrÜŞmesİ Konusunda Hafta Da KaÇ GÜn Olabİlİr.yatili Kalmasini İstemİyorum.
Cevaplar İÇİn Şİmdİden TeŞekkÜr Ederİm.