Mesajı Okuyun
Old 07-07-2011, 10:43   #1
Konuk

Varsayılan sürekli aynı kişiyle aldatma

öncelikle böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim

biz eşimle yaklaşık 17 yıldır evliyiz. bundan yaklaşık 1 yıl önce öğrendiğim ama 2 yıldan fazladır süren bir ilişkisi varmış. eşim bana bu kadından kurtulamadığını yardımımıma ihtiyacı olduğunu söyleyerek anlatmak zorunda kalmıştı. ama işin gerçek yüzünü sonradan öğrendim. çok çirkin şeyler yaşandı. bu kadının sürekli beni ve ailemi rahatsız etmesi ile bir süre önce bana ulaşıp eşimle yaşadığı herşeyi anlattı. aralarında imam nikahı yaptıklarını ve bu nikahı kıyan kişiye kadar, gittikleri tatil vs.herşeyi anlattı. eşimin ailesinin iknası ile barışmalar, eşimin evden gidip dönmeleri oldu. 1,5 ay önce kadın tekrar beni rahatsız etmeye başladı. telefonuma attığı mesajlarla. eşim bizi huzursuz etmek istiyor dedi yine inandım. ama 5 gün kadar önce birlikte olduklarını öğrendim. yine kadının bana attığı mesajlar var elimde. aradım ve eşimin sesini konuşmalarını bana dinletti.
şimdi sizden yardım istiyorum
-bu kadına dava açabilirmiyim veya savcılığamı bildirmem gerekiyor(daha önce arkadaşlarının vasıtası ilede beni rahatsız etmişti. hepsinin tlf.ları mevcut)
-eşim boşanma davası açarsa benden önce ne olur
-boşanma davasını ben açarsam bu kadınada dava açabilirmiyim

şimdiden teşekkür ederim