Mesajı Okuyun
Old 12-03-2008, 21:46   #48
Av.Zeynep_e

Değerli meslektaşlarım,

Mesleğimize Vurulan bir darbe ve tahsilat için mafyaya verin dosyaları bakın nasıl tahsil ediyorlar gibi cümleler bizim HAK, HUKUK, ADALET Ve AVUKATLIK Gibi Saygı Değer Kavramlarımıza Gölge Düşürüyor. Bu Şekilde Düşünen Meslektaşlarım ve değerli Hukukçuları Özür Dileyerek KINIYORUM.

Bir Dosyanın Tahsil Edilebilmesi için Herşeyin Kolayınamı Kaçmalıyız ? Tahsil Edemiyorum Mafyaya Vereyim Onlar Tahsil Etsinler. Bu Nasıl Bir Anlayış ? Nasıl Bir Düşünce ? Gittikçe Daha Çok Değerimizi Düşürmeyelim Çok Rica Ediyorum.

Evet Benide Arıyor Davalılarım Borçlularım "Av.Hnm Hapiste Kalktı Bakalım Ne Yapacaksınız Şimdi ? " Alaycı bir şekilde. Ben Korkuyormuyum ? Çekiniyormuyum ? HAYIR. Çünkü Hukuk Benim İşim, Onun Değil. Onların Göreceli Dedikleri Konuların Özünü Biz Biliriz. Buluruz Bir Yolunu Bir Şekilde Tahsilatı Yaparız.

Bu Hafta 26, Geçtiğimiz Hafta 9 Dosyama Anayasanın Bu Kararından Dolayı Beraat Verildi. Borçluların Suratlarını Görmeliydiniz, Gülümsüyorlar Kahkaha Atıp Oynayanları Bile Gördüm. Sanarsınız ki Borçları Silinmiş.
Lütfen Artık İyi Niyetli Borçlu İle Kötü Niyetliyi Ayıralım. Cahille Cahil Olmayalım. Dosyası Beraat Eden 18 Borçlumla Anlaştım. Faiz İndiriminden Tutunda Vadesinin Uzamasına Kadar Bir Çok İnsiyatifi Sağladım. Sonuç ? Anlaştık.

Bir Kaç tane Kötü Niyetli Borçlum Var Benim İşim Asıl Onlarla. Adreslerine İcraya Gidicem, Rahatsız Edicem, Ummadığı Anda Unutuldum Dediği Anda Karşısına Çıkıcam. Elbet Bıkacaktır. Ben Bıkmam Benim İşim Bu. Onlar Kaçar Ben Kovalarım. Zor Geliyorsa YAPMAYACAKSIN BU İŞİ.