Mesajı Okuyun
Old 20-10-2006, 00:05   #59
Jeanne D'arc

Sayın Merhaba,

Az biraz dikkat edip-anlamaya gayret gösterseydiniz, farkedecektiniz ki; adınızın geçtiği mesajda benim de adım geçmektedir. Size ve diğer "alıntılı" üyelere ithafen dile getirilen her bir nazire, üçüncü şahsın kaleminden, aynen kendime de yöneltilmiştir. Burada alıntı yapan bütün üyelere "kendinize has bir fikriniz yok, fikirsizsiniz, yazarların görüşleri ile hareket ediyor, yönlendiriliyorsunuz" tavrına kinaye yoluyla cevap verilmek istenmiştir. Mesajın tez-antitez sahibi farklı tüm üyelere ithafen yazılması ve dahası içinde yazanın kendisinin adının geçmeside mi, "noluyor" cinsinden biraz durup düşünmenizi sağlamadı? Enterasan!

Yani alıntı yapan -ben dahil- üyelere "fikirsiz" diyen ben değildim. Bu kişilerin boş konuştuğunu, meydanı boş bulduğunu söyleyen, çalımlardan rahatsız olan, boş kaleye gol atmak isteyen de ben değildim. Son mesajın üstüne atlamak yerine forumu iyi takip etmenizi tavsiye ederim.

Ancak yanlış anlamış olsanız bile, meydanı bana bırakmak bir yana bilakis fazlasıyla işgal ettiniz. 1901'den beri her alanda verilen ödüllerden bana ne? Hainlik öykülerini mi bekliyorsunuz? Nerede "hain" dedim, önce ona cevap verin. Kaldı ki akademi üyeleri bu ödülün ülkelerinde zaten muhalif olanlara verildiğini kendileri beyan etmedi mi? Tamamen mantık çıkarımı ile her muhalif hain midir? Elbette değildir ancak her muhalif hain değildir de doğru bir önerme değildir.

Alıntı:
Fikirsizler saha dışına !!!!!
Lütfen her kes sussun, ben de dahil….!!!

Sayın Darc sahada tek başına top koşturmak istiyor.
Çalımlarınızdan rahatsız.
Kalecisiz kaleye gol atmanın rahatlığını ve kolaylığını bağışlayalım ona…
Lütfen saha dışına çıkalım….!!!
Ve Sayın Darc kaleye doğru rahatlıkla ilerlerken, bir yandan da, 1901 den itibaren günümüze kadar verilen Edebiyat, Fizik, Kimya, Tıp, Ekonomi ve Barış ödüllerini kazananların hainlik hikayelerini anlatsın bize.
Ve bizler sessizce yalnız dinleyelim.
O, golünü atsın ve rahatlasın.!!!!
(Anımsamasına yardımcı olur diye, bir siteden aldığım listeyi aşağıya aktarıyorum.)
Ve dinliyoruz Sayın Darc….