Mesajı Okuyun
Old 12-01-2020, 20:54   #5
turik

Varsayılan hakem heyeti hastanesine itiraz

istanbul tersanesine daimi işçi statüsünde iş başvurusunda bulundum sağlık raporu için başvurduğum hasteneden belimde sırtımda ve boynumda fıtık başlangıcı çıktı buna rağmen hastaneden çalışabiir raporu aldım fakat işyeri hekimi albay fıtıktan dolayı eledi hakem hastaneye yönlendirildim buradaki beyin cerrahı doktor belimde kırık olduğunu syledi fakat sağlam yazıyorum dedi bana ama ben odadan çıkınca çalışamaz diye yazmış onun yüzünden hakem hastane raporu çalışamaz olarak çıktı ve elendim ama ısrarla hakkımı aradım il sağlık müdürlüğünü arayarak iki rapor arasında çelişki olması durumunda yeni bi hakem hastane hakkımın olduğunu öğrendim ve il sağlık müdürlüğünün atadığı başka bir hakem hastaneye muayene oldum ve çalışabilir olarak rapor aldım fakat tersane benim itirazımın olmadığını soyleyerek elendiğimi soyledi bununla ilgili yardımc olursanız sevinirim hakkım yoksa il sağlık müdürlüğü beni neden ve nasıl başka bir hakem hastaneye yönlendirdi bununla ilgili hakkımı nasıl geri alabilirm saygılar