Mesajı Okuyun
Old 22-10-2006, 11:02   #2
cagrik

İstanbul barosuna kayıtlı stajyer arkadaşlarım bu konuda çok kapsamlı bir çalışma yürütüyorlar. Elektronik posta adresime gelen iletiyi sizinle paylaşmak istedim. Umarım herkesin isteği gerçekleşmiş olur ve bu adaletsizlik sona erer.

AKP tarafından verilen teklifi Konya milletvekili Ahmet Işık verdi. Kendisiyle konuştum. Bayramdan sonra her ilden temsilen birkaç arkadaşımız gelsin kalabalık bir toplantı yapalım dedi. Sınava son başvurunun 10 kasım olduğunu bu yüzden daha çabuk olmamız gerektiğini söyledim. Sınavın tamamen kaldırılması yönündeki teklifi bugün bana faxlayacaklar. O zaman daha detaylı bilgi veririm. Ankara tarihi içinde uğraşıyoruz. Konyadan arkaşlar da bu yönde çabalıyorlar. Denizli Belediye Başkanını aradım. Kendisi hükümete yakınlığıyla tanınır. Bize bunun daha hızlı olması için yardım edecek, bugün haber verecek. Sizlere yine bilgi veririz. Kimse umutsuz olmasın. Bu işin olmayacağını düşünenler fikirlerini kendine saklasın lütfen. Burda mücadele etmek için bir aradayız, kimse umutsuzluk yaymasın.