Mesajı Okuyun
Old 05-04-2009, 23:02   #537
üye8180

Çok güzel bir toplantı oldu. Katılan herkese teşekkür ederim. Sayın Atahun'u, sayın S. Karaca'yı ve saygıdeğer eşi hanımefendiyi, Sayın Sinem Kazar'ı, Sibel Günay'ı Ankara'da görmek ve onlarla dünya gözüyle tanışmak, sohbet etmek çok güzeldi. Sayın Av.S. Karaca gülümsemek size ne kadar yakışıyor bilseniz. Çok içten ve hoş sohbettiniz. Eşiniz hanımefendi ile de kadın muhabbeti yaptık biraz. Çiçeklerden, çocuklardan falan...Ben de çok sevdim değerli eşinizi. Mutluluğunuz daim olsun efendim.

Atahun bey, esprilerinize gülmekten çatlamamak için bir ara yanınızdan ayrıldım. Özellikle gemi ile ilgili şakalarınız.. Şu anda da kıkır kıkır gülüyorum efendim... Kraldan çok kralcı mı oluyormuş efendim bazıları. Şaka bir yana sizinle tanıştığıma çok memnun oldum. Atahun bey hep ekranda kalacak diye düşünürdüm bir zamanlar. Bizi çok iyi ağırladınız, yolcu ettiniz. çok teşekkür ederim.

Genç meslektaşlarım Sinem hanım ve Sibel hanıma da çok teşekkür ediyorum. Bizi yalnız bırakmadınız. Çok eğlenceli ve hoş sohbettiniz.

Değerli meslektaşım Cengiz bey'e de çok teşekkür ediyorum. Bu toplantının asıl mimarı tabi ki kendisidir. Hoş sohbetlerimiz daim olsun. Fotoğraflar için çok teşekkür ederim sevgili meslektaşım.

Ege hanım ve Ahmet bey'e çok teşekkür ediyorum. 25. yılınızı buradan da tebrik ederim sevgili Ege. Nice 25 yıllara sevgiyle, onurla efendim. Ahmet bey, ışığı arkalarına alıp ta, zaten var olan haşmetleri daha da artan, belirginleşen heyete hala gülüyorum. Hoş sohbetinizden çok keyif aldım.

Satırla masaya gelip te pideyi parçalara ayıran beyefendiye, masamıza gelip te şarkılarıyla bizi mest eden sanatçılara, harika Ankara manzarasına, toplantı yerimizin eşsiz havasına, güzelliğine herşeye çok teşekkür ediyorum. Ah bir de uykusuz olmasaydım da bu güzellikleri daha da iyi görebilip hissedebilseydim.

Herşey için teşekkürler. Sevgiler, selamlar...