Mesajı Okuyun
Old 09-12-2006, 18:47   #19
narcissus84

Varsayılan Üniversitemizle İlgili..

Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinde halen eğitimlerin sürdüren sevgili arkadaşlar;

Bu sene diplomamı elime aldım ama en az sizler kadar okuldaki bir takım eksiklikleri dile getirmişliğim;yönetime çığrınışlarım var...

Aslında fakülte/yüksek okul mezunu bir aileye sahip olan arkadaşlarımız bilirler;ailelerimizden hep duymuşuzdur ne kadar zor şartlarda okuduklarını,o bilinen "üniversite hayatını"..Aslında sevgili okulumuzda biz de o "üniversite hayatının nostaljisini" yaşadık desek hiç de yanlış olmayacak.Buz gibi amfileri;olmayan interneti bırakın boş duran bir kaç bilgisayarı;tir tir titrenen dersleri mi anlatayım size..Biliyoruz hepimiz yaşadık..

Bazı gönüllü arkadaşlarımızın da katkısıyla bir internet sitesi oluşturuldu ancak üzülerek söylemeliyim ki bu siteyi hem çok karışık buluyorum; hem de okulumuza yakışmayan bir düzene sahip olduğunu düşünüyorum.Daha ciddi olunabilirdi..Bunlar düzeltilecek sorunlar..

Ben öğrenciliğimde yönetimin bu sorunlara kayıtsız kaldığını düşünenlerdendim;bir takım şeyleri gündeme getiriyorduk ama sanki bir kulaktan giriyor diğer kulaktan çıkıyordu söylenenler.Ancak...

Dekanımız( Prof.Dr.Şeref Ertaş) değişti...Ben saygıdeğer hocam Prof.Dr.Polat Soyer eşliğinde bir yönetimin bu sorunlara kayıtsız kalmayacağını düşünüyorum.Dokuz Eylül Üniveristesinin resmi sitesinin Hukuk Fakültesi bölümünde şuanda bir yapım çalışması mevcut.Güzel gelişmeler olacağını umuyorum...

(ekleme)
"bu arada söylediklerimde yanılmadığımı görüyorum Erhan Hocamız bizi bilgilendirmiş bile"

Çok mu iyimserim bilmiyorum ama o okulda okumak,okulumuzu bir kenara bıraktım öğrenci olmak çok güzeldi;kıymetini bilin

Saygılar