Mesajı Okuyun
Old 13-01-2017, 16:32   #53
ersintoker

Varsayılan Ben Alzhe...

Merhaba ben Alzhe bugün canım yazmak istedi, ne kadar sürdürebilirim bilemem bakarsınız sayfalar dolusu dökülür gider ya da birden kesiveririm, cümlenin bitmesini bile beklemeden, şimdiden haberiniz olsun…

Ben Alzhe,,, ha bunu da sık sık tekrarlayabilirim, sıkılmayın olur mu, aslında adımı size değil kendime hatırlatıyorum, eğer böyle yapmazsam unuturum, bir defasında başıma gelmişti, parka çıkmıştım, tıpkı bugünkü gibi güzel bir sonbahar sabahıydı, biraz yürüyüş iyi gelmiş ama yorulmuştum, banka oturdum, karşımda bir havuz vardı, şeyli, neydi unuttum işte hani ortasından sular hortum tutmuş gibi havaya doğru akar ya öyle bir havuz, sanırım içinde balıklar da vardı, sarı balıklar,,, yoksa kırmızı mıydı,,, her neyse güzeldi yani, işte o güzel hanımefendi gelmiş yanıma oturmuş, sonradan fark ettim, önce ne güzel bir sabah falan dedi, sonra adını söyledi, neydi, neydi, unuttum, belki sonra gelir aklıma, tabii hemen ben Alzhe dedim,,, hayır diyemedim, şimdi tekrarladığım için yazabiliyorum buraya ama o gün bir türlü söyleyemedim adımı,,, önemli mi demeyin, elbette çok önemli, çünkü sık sık kaybolurum ben o yüzden adımı unutmamalıyım yani Alzhe’yi…

Size bir şey söyleyim mi bu durumdan aslında ben sorumlu değilim hep onun yüzünden, her şeyi bulanıklaştıran, bana unutturan o, bazen evimi bulmakta zorlanıyorum, yönümü şaşırtıyor, belki inanmayacaksınız ama dağ ile denizi bile yer değiştirtiyor,,, işte o zaman çok sinirleniyorum, kızıp bağırıyorum karşıma kim çıkarsa, üzülüyorum sonra, gerçekten mi, her zaman değil tabii, üzülmeyi falan da unuttum sanki, ben Alzhe…

Aklımı karıştıran o, yani içimde tepetaklak duran biri,,, eskiden yoktu, çok önceleri tabii, sonra nerden çıkıp geldi de içime girdi bilmiyorum, çok huysuz, inatçı, söz dinlemeyen, duygusuz, terbiyesiz, utanmaz,,, hem de nasıl bazen karşımdakine öyle şeyler söylüyor ki yüzüm kızarıyor,,, neyse şu anda sanırım uyuyor yoksa birden araya girer öyle ayıp şeyler yazdırırdı ki bana,,, hadi canım sen de,,, ne oldu,,, hiiç, Aysel’le konuşuyordum,,, Aysel mi,,, sahi kimdi Aysel? Offf!

Ben Alzhe,,, ben Alzhe,,, ben Alzhe…