Mesajı Okuyun
Old 26-09-2012, 19:59   #1
KONUK

Varsayılan LÜtfen Yardim Edİn (ÇekİŞmelİ BoŞanma)

Merhaba Ben , 17.02.2012 Tarİhİnde Evlendİm. Şu An 30 Haftalik Hamİleyİm. Lakİn Evlİ OlduĞum SÜre Boyunca Şİddete Hakarete Ve Aldatilmaya Maruz Kaldim. Son Olarak EŞİm,ben Benİ AldattiĞi Kadini Arayip Ben BoŞanmak İstİyorum Sİze Mutluluklar Deyİnce 5aydir YaŞadiĞim Annemİn Evİne Geldİ Annem Ve Darp Ettİ.ayrica MÜŞterek Konutumuzun Anahtarlarini Benden Aldi.(konutumuz Kİra Dir) Bununla İlgİlİ Olarak Ambulansla Hastaneye Kaldirildik Ve AsayİŞ BÜroya Şİkayet Ettİk.bugÜn 5 GÜn Oldu Ve Kendİsİ Halen İfadesİnİ Vermek İÇİn AsayİŞ BÜroya GİtmemİŞ.24.09.2012 Tarİhİnde BoŞanma Dava DİlekÇemİ De Verdİm. Şu An Annemİn Evİnde YaŞamaktayim Lakİn Korkuyorum. AsayİŞİ Ne Zaman Arasam İfadeye Gelmedİ Evİnden Alicaz ArayacaĞiz Dİyorlar Ama HenÜz HİÇbİrŞey Yapmadilar. EŞİm İÇİn MÜsterek Konutumuz Ve Annemİn Konutuna Daİr UzaklaŞtirma Cezasi Almak İstİyorum Ama Evİmİz Kİra OlduĞu İÇİn Kİrayi Ödemez DiŞari Atilir Dİyede Korkuyorum Ayrica Anahtarlarim Kendİsİ Tarafimdan Son Dayak EttiĞi Gece Elİmden Alindi Ne Yapabİlİrİm LÜtfen Bana Yardimci Olun?