Mesajı Okuyun
Old 29-08-2012, 08:11   #1
Konuk

Varsayılan çocuklarım hala şiddet kurbanı

eski eşimden ölümüne şiddet gördüm aldatıldım hastalanınca ayrıldım gögüslerim alındı çocukları ölümle tehditle alamamıştım önce gayri resmi olarak bendeydi ben evlenince aldı hiç göstermeyince dava açtım ölümle tehditi iftiralarını ıspatladım cezaları paraya çevrildi silahtanda ertelenmiş cezası vardı çocuklara nafakada ödüyorum ikimizde memuruz çocukların ve benim adli tıp raporları vardı ayrılmayı düşündüğüm ilk gün şikayetci olmuştum ertesi gün şikayetimi geri çekmek zorunda kaldım onların sonuçlarını araştırdığımda ____ aile mahkemesinin değişik işdosyası olarak şikayetten vazgeçtiğim için iptal olduğunu öğrendim şimdi velayet davam sürüyor barodan kadına şiddetten yaralanıp avukat istedim verdiler ama onuda şikayet etti avukatı geri çektiler başvuru sırasında fakirlik belesi istediler ben x ilindeyim muhtardan memur maaşıyla geçinmektedir yazan belgeyi verdim şimdi eski eşim onu savcılığa vermiş savcı suç kabul etmiş sahte belgeden ____'da hisseli satılmayan 230 m2 tarlamı bildirmemiştim memuruiyetim tehlikeye girebilirmiş
oğlumun dövdüğünü anlattığı video kaydı vardı annemde dövdüğüne şahitti ama çocukları tedbiren alamadım mahkemeyi ocakta açtım ekimde duruşmamız var benden sonra evlendiği eşinide aldatmış aşağılamış ayrılıyor bana şahit olacak ama umutsuzum sizce bana ne kadar ceza gelir
eski değişik iş kararları bana tebliğ edilmediğinden itiraz edebilir miyim çocuklarımı alabilir miyim