Mesajı Okuyun
Old 01-07-2012, 13:15   #1
Konuk

Varsayılan Çocuklarımı ve kendimi koruyamıyorum, haklarım var mı?Lütfen Yardım Edin

7 yıllık evliyim.esimle her tartismamız ya psikolojik yada fiziksel şiddetle sonuçlanıyor.esim de bende üniversite mezunuyuz aylık 5 bin lira arası geliri olan meslek sahibi.ben suan calısmıyorum biri 4 digerı 2 yasında ıkı cocugumuz var...son tartismamız yine ailesiyle ilgili bir problemden oldu..evlendıgımız gunden berı aılesıyle bırlıkte yasamak ıcın tartısıyor bende ıstemedıgımı soyleyınce sureklı dovuyor en son ıkı gun once saclarımdan surukledı...cocukları al gel ben bakarım dıyen bır ablası var...benı cocuklarla tehdıt edıyor ablam bakar dıyor bu gune kadar hep benım yanımda olan cocukları benden alabılırlermı...cocuklar babamı annemı cok sevıyor benım aılem onun aılesıne gore daha varlıklı o yuzdende cocukların tum ıhtıyaclarını benım tum masraflarımı karsılıyor cocukların onları sevmesı bıle problem oluyor..sureklı cocukları dovuyor...dede anneanne yok benım sozum gecerlı dıyor..ne cocuklarımı ne kendımı koruyamıyorum bana bır yol gosterın lutfen...