Mesajı Okuyun
Old 14-03-2012, 12:25   #476
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Hakan EREN
Salı ve Perşembe günleri, hakkımız olan 4. kat otoparkına kabul edilmemize (!) ne diyorsunuz?

Biliyorsunuz, pro(c)ede 4. kat (ama adliye altındaki 4. kat, dışarıdaki 4. kat değil) avukat otoparkı olarak ayrılmıştı... Sonra ne oldu? Bilimiyorum ne oldu? Sahi ne oldu?

Alem kullem oldu ve püfff. Otopark gitti.

Otopark ditti.
Ce - eeee

Bak Baro bak...
Avukat otoparkı ne hoş...
Otopark dittiii...
Bak Baro bak...
Sadece bak

Daha önce yazdığımı anımsıyorum. Avukat otoparkının bir kısmı, icra dairelerinin ve mahkeme kalemlerinin arşivi olarak kullanılmaktadır. Şimdi bazı kötüniyetli(!) meslektaşlar "Ne yani bir dosya kadar da itibarımız yokmuş" diyebilir. Yine birçok meslektaşımız da "Yahu bu Adliye açılalı daha bir yıl olmadı, kalemlere dosya mı sığmıyor. Bu nasıl proce(!)" diyebilir. Ben ikisini birden diyorum.

Suat Ergin'in tahminidir: 1-2 yıl sonra, tüm otoparklar iptal edilip; yeni odalar, yeni arşivler yaratılmak zorunda kalınacaktır. Muhtemelen" her kata baro odası fazla" deyip, önce odalar kapatılacaktır. "Asansörler çok fazla denilip", duruşmalar asansörlerde yapılabilir. Gülün siz, gülün...Ne yani bu kadar saçmalığın arasında sadece benimkine mi gülüyorsunuz.