Mesajı Okuyun
Old 03-02-2012, 21:02   #4
Konuk Damla

Varsayılan Affetme Hakkında

Öncelikle Sorunlarımla ilgili sizi rahatsız ettiğim için özür diliyorum ve yardımlarınızı bekliyorum. verdiğiniz bilgilerden ve böyle bir siteyi bizlerin hizmetine açtığınız için.
Önceki Soruma ek olarak,
4320 sayılı kanun kapsamındaki müracaatım neticesinde eşime diğer tedbirler verilse de "Evden Uzaklaştırma Kararı" verilmedi. biz beş ay yine eşimle çocuklarımla birlikte yaşadık. bu beş aylık sürede eşimin bana herhangi bir art niyetli girişimi olmadı.
Ben beş ay birlikte yaşadıktan sonra eşim işte iken bir kısım eşyaları alarak çocukları da bırakıp evden ayrıldım daha sonra kendime yeni bir ev tutarak orda yaşamaya başladım.
Bir ay ayrı yaşadıktan sonra çekişmeli boşanma davası açtım. eşim boşanmak istemiyor, anlaşmaya da yanaşmıyor.
Evlilik Birliğinin Temelinden Sarsıldığı Çekişmeli gerekçesiyle Boşanma davası açtım.
İddialarımın ispatı için tanık olarak gösterdiğim kişilerin çelişkili beyanları haricinde başka bir ispatım yok.
4320 sayılı kanundan dolayı Aile Mahkemesine yaptığım müracaatta da herhangi bir darp raporum yoktu sadece iki tane tanığın beyanı doğrultusunda eşime bu tedbirler verilmişti.
Bu Şekilde ne yapmam gerekiyor.lütfen bana yardımcı olun.