Mesajı Okuyun
Old 26-12-2011, 03:00   #1
Konuk

Mesaj şiddetli geçimsizlık ve evli iken mal kaçıma

ben 27 yaşındayım ve 2,5 senedir evliyim birer yaşında üç'üz erkek çocuklarım var şuan evli olduğum eşimin annesi yüzünden ailevi sorun yasıyorduk cogukez beni dövmeleri ağza alınmıcak laflarla ve ölüm tehditleri ile tehdid edıyordum ama ne hastaneye nede adli makamlara gidemedim çunku korkuyordum bırde(ÜÇ'ÜZ olan)cocuklarımında 1 er yaşında ve bakımınında cok zor olmasıydır eşimle her tartışmamızda babamın evine benı bırakması ve bir keresın de 2 ay birkeresınde 4 ay ve daha sonrada 2ay babamlarda da kalmak zorunda kaldım cocuklarım la bu kaldığım zaman içersınde hiç aramadı ve cocuklarını ıhtıyaçlarını bıle sormadı bırkeresinde ise kendısı evi terk edıp annesının evinde 1 ay kaldı beni ve üç kucuk cocuklarını sormadı bana hep ailem destek oldular en son olayda mısafirlık ıcın babamlara gitmiştik eşim zaman zaman geceleri calıstıgı ıcın burda kalmamı soyledı o günlerde ben babama gidip tapuya bızım evlendıkten sonrakı alınan evın durumunu sormasını soyledım (bu evi evlendıkten sonra benım düğünde takılan 22 gr altınımında bozdurulup eşimin babasından kalan bır mıktar para ıle alınmıştır)tapuda daha önce eşimin üzerine olan evimizin satıldığını ögrendık daha sonra ögrendiğimize göre önce kız kardeşinin üzerine ve daha sonra akrabası olmayan eskı komşusu olan bir kişiye sattığı ve en son satın alan kişinın bır başkasına kefil oldugu kefil oldugun kişinın alacaklısı olan tarafındanda hacir koydurulmuş oldugunu anladık butun bunlar ben hastanede yaklasık 1 yıl önce doğum için yattıgım sürede bu hileli satışların olduğunu ögrendım hem bu yasadıklarım ve üç'üz bebeklerının bakımlarının verdıgı zorluklar nedenıyle hem maddi hem manevi olarak çokmuş durumdayım benı öldürmesinden korkuyorum ben şimdi boşanmak ıstıyorum ve bız evlı ıken alılan benımde katkım olan eveden hakkkımı nasıl alabılırım hıç bir gelirım de yok bir yasındakı üç'üz olan cocuklarımın agır olan bakımı yuzunden calısamam lütfen bana yardımcı olun