Konu: Aldatma
Mesajı Okuyun
Old 01-10-2011, 09:32   #1
burcu yılmaz

Varsayılan Aldatma

Merhabalar Öncelİkle Yrdimlariniz İÇİn Şİmdİden TeŞekkÜr Edİyorum.2007 Yilinda Bİr Evlİlİk Yaptim Ben 18 Yasinda Ve EŞİm De 35 Yasinda İdİ EŞİm Polİs Memuru Ve Bende Ev Hanimiyim.eŞİmle Evlendİkten 1 Yil Sonra Bna Fİzİksel Ve SÖzlÜ Şİddetlerİ Oldu.bunlar Benİm Tabİrİmle Findik KabuĞunu Dahİ Doldurmayan Durumlardi.3,5 Yil İstanbulda Son 1,5 Yilini D.da Olmak Üzere Bİr Yasantimiz Oldu.2011 Mayis Ayinda Bİr Sabah Yİne DÖvdÜ Benİ.ve Ben Evİ Terk Ettİm Aİlemİn Yanina DÖndÜm.

1 Yil Sonra Şİddetİnİn Baslamasindan İtİbaren Kİ Ben Hep Sabrettİm Onu Artik Sanal Alemde Ve Ondan Ğİzlİ KullandiĞim Bİr Hatla Aldattim Ama HİÇ Bİr Zaman Fİzİksel Olmadi.

ben 4,5 Aydir Aİlemle Kaliyorum.kendİsİ BariŞmak İstİyor.cocuĞumuz Yok.

ben Kendİsİ İle Evlenmeden Öncede En BÜyÜk Hayalİm Polİs Olmakti. İnternette TaniŞtiĞim
Bİrİsİ İle Arkadas Oldum Ve Kendİmİ Polİs Olarak Tanittim Kİ Bİlİyorum Kİ Kendİnİ Polİs Olarak Tanitmak SuÇtur Ve EŞİm O CocuĞu Bularak Bunlarin DoĞru Olup OlmadiĞini Sormus Ve ÖĞrenmİŞ Ve O ÇoÇuĞu Mahkemeye (İlk Mahkeme)ĞÜnÜ Şahİt Olarak Dİnlenmesİnİ Talep Ettİ Bu Durum Bana Karsi Ters Tepkİ Olabİlİr Mİ?.

ben Kendİsİne Bosanma Davasi Actim Bİr Avukatim Var İlk Davamiz 28 EylÜl De GÖrÜldÜ Ve Kendİsİde Geldİ Benİm Avukatim Katildi.kendİsİne Maddİ Manevİ 50.00tl Tazmİnat Actim 700 Tl Nafaka Talebİnde Bulundum.sorularim Sunlar:

1:bİz BoŞanabİlİr Mİyİz EĞer Bosanabİlİrsek Ne Kadar Zaman Alir Bu Durum?

2:ben Onun Bana Olan Şİddetİnİ İspatlayamadim.buda Onun Farkinda O Zamanlar Korkumla Yapamadim Nasil İspatlayabİlİrİm?

3:eŞİm Gİzlİ Bİr Hat KullandiĞimi ÖĞrendİ Ve Numarayi Mahkemeye Sundu Kİmİn ÜstÜne Kayitli OlduĞunu Ve İÇerİĞİnİn Çikartilmasi YÖnÜnde Talepte Bulunuldu Konusma İÇerİklerİnİn Cikmasi MÜmkÜn MÜ?

3:benİm Kendİmİ Polİs Olarak TanitmiŞ Olmam Mahkeme ÖnÜnde Bİr Suc TeŞkİl Eder Mİ?

4:yarin Bİr GÜn Ben Polİs Olmak İstedİĞİmde Benİm Daha Önceden Yalandan Kendİmİ Bİr Polİs Olarak TanitmiŞ Olmam Bununda BoŞanma Dosyasinda Bulunmasi Bİr Engel Olur Mu Yanİ Ğerİye DÖnÜk GÜvenlİk Arastirmasinda ÖnÜme Cikar Mi?

5:ayrica Kendİsİ Benİ EĞer Benden Bosanirsan Senİde Kendİmİ De Vururum Dİyor SÜreklİ Bu Konuda Ne Yapabİlİrİm?