Mesajı Okuyun
Old 26-08-2011, 16:05   #7
üye31284

Alıntı:

adli tıp doktoru böyle bir bulgunun saptanmaması çocuğunuzun cinsel istismara uğramadığını göstermez dedi.

Fiziksel bulgu olmasa da psikiyatrik bir rapor -özellikle- babayla kişisel ilişki şartlarının yeniden tesisinde etkili olacaktır.

Alıntı:
ama bu arada kızımı eşime vermeyi düşünmüyorum. kızımı görmeye geldiğinde evde olmayacağım ve kızımı göstermiycem.

Bu suçtur, isterse icra kanalıyla alabilir.

Alıntı:
eşimin kızımın psikolojisini bozduğunu ileri sürerek kişisel münasabetin yeniden düzenlenmesi talebinde bulunmayı düşünüyorum.

Psikolojisini neden bozduğunu ispatlarıyla birlikte ortaya koymadığınız taktirde bu açıdan da bir sonuç alamazsınız.

Alıntı:

ama şu bir gerçek malesef yasalarımız mağdurların hakkını savunmuyor, aksine suçluları koruyor!!!!!

İddiaların ispatlanması halinde yasalar mağdurların hakkını savunmaktadır ve bunu elde etmenin en kesin yolu da bir avukatın doğrudan danışmanlık ve vekillik hizmetini almaktır.

Diğer sorularınız için ayrıntılı cevaplar verildiğini düşünüyorum. Siz bir annesiniz. Çocuğunuzun menfaatlerini en iyi siz düşünürsünüz. Ancak bu konuda tek başınıza karar vermektense doğrudan bir avukata başvurarak ilerlemeniz de sizin menfaatinizedir.

Kahdem'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.