Konu: Bosanma
Mesajı Okuyun
Old 14-02-2002, 01:52   #1
sila

Varsayılan Bosanma

11 yıllık evli ve 2 çocuk annesiyim. 2. cocugum dogana kadar bir sirketin isletme departmanında calısıyordum. Esimde ozel bir sirkette müdür olarak calismakta. Aslında öteden beri gelen ama son 1 yıldır artan esimin ailesinin beni istememesi yüzünden cıkan problemlerimiz dolayisiyle esim evi terk etti. Baska bir evde yasamaya basladi ama bosanma davasi acmadı. Ben özellikle 2 cocugumun gelecegini düsünerek barısmak icin gerekli her yolu denedim. Kendisi bazen olumlu yaklasiyor ama kesinlikle eve donmuyor. Bende bu strese dayanamayarak esimi avukata verdim. Avukat anlasarak ayrilmamiz taraftari ama esim isi yokusa sürüyor. Ben bebegim daha kücük ve bakima muhtac oldugu icin calisamam. Buna ragman onlarin bakimini esimede veremem cunku isi dolayisiyle onlara bakamaz ve ailesinin yanina gonderir. Ama en azindan ben calismaya baslayana kadar bizlere bakmak durumunda. Benimle en son gorusmasinde istedigim yola basvurabilecegimi bana 250 milyondan fazla para vermeyecegini soyledi. Bu durumda elim kolum bagli kaldı bana ne onerebilirsiniz?

25-09-2000 09:01:25