Mesajı Okuyun
Old 06-02-2011, 15:40   #1
Konuk 006

Varsayılan altınlarımı alabilecek miyim?

merhabalar..benim devam etmekte olan bir davam var.2 ay evli kaldım.eşimin ailesi ve kendisi beni psikolojik baskı altına aldılar.şiddet yoktu ama kaynanamın tehditleri,hakaretleri,küçük düşürücü baskıcı tavrlarla istediklerini yaptırmaya çalışmaları mevcuttu.eşim de bu duruma hiç müdahil olmayıp aksine annem ne derse o olur diyerek kaç defa boşanmak istediğini söyledi.beni eşi gibi görmeyip ailesinin etkisinde kaldı.bunu zaten hem beyanlarımda hem de şahitler aracılığıyla dile getirdm.en son ailemle görüşmememi,onları silmemi istediler nitekim benim evim ailemden 950 km uzaktaydı.evimi bile ailemin görmesini istemediler.ailen gelirse seni kapının önüne koyarız dediler.bunun üzerine ailem hem damatla konuşalım hem de bayramlaşalım diyerek arefe günü hiç görmedikleri evime geldiler.eşim ailemi evden kovdu beni de istemediğini söyleyerek beni de kovdu.bu da şahitlerin beyanıyla sabit.benim asıl sormak istediğim soru altınları 1 ay sonra benim rızam olmamasına rağmen eşim kendi üzerine bankaya koysu ve ben bunu da bankadan yazı alarak ispat ettirdim.ama o bunu kabul etmeyip üstüne üstlük yalan beyanda bulunmuş.o kasaya küçük altın koyduğunu sonra da düğün borçları olduğu için bozdurduğunu söylemiş.bu beyanı ne kadar inandırıcı olabilir.ve de altınların bir miktarını oda takımı almak için yaptığını söylemiş.bu durumda ben altınlarımı hak edebilir miyim?şimdiden ilginize çook teşekkür ediyorum.