Mesajı Okuyun
Old 14-09-2010, 22:56   #1
Konuk

Varsayılan Kızlarımı almalıyım lütfen yardımcı olun..

sayin avukat 3 sene once esimden anlasmali bosandik esim anlasma karsisinda yani mahkemede aleyhine konusmamam karsiliginda kizlarimin velayetini bana verdi cunku kendisi emniyette sube muduru mesleki yonden zarar gormemesi icin bana sus payiydi.henuz 13 ve 9 yaslarinda iki kizim var.velayeti mahkemede aldim ancak 6 ay sonra tekrar velayet davasi acip maddi gucumun olmadigini beyan ederek ve meslegini kullanarak cocuklari benden aldi; kendisi alkol bagimlisi ve uygunsuz davranislari olan bir insan.kisacasi ben suaa 2 yillik evliyim baska bir insanla ve 1 kiz cocugum daha oldu.yurt disinda yasiyorum.kizlarimla duzenli gorusuyorum onlari yanima almak istiyorum ve kizlarimda benimle yasamayi cok istiyorlar.dava acmami ve mahkemede babalariyla ilgili her tur olumsuzlugu soyleyeceklerini ve benim yanimda yasamak isteyeceklerini hakime dile getireceklerini soyluyorlar.kizlarimin benim yanimda yasamak istemelerini soylemeleri mahkemede aleyhimize olur mu.onlarin istekleri mahkeme nezninde kabul gorurmu ve bu davayi kazanma ihtimalim ne kadar.bilgileriniz icin simdiden tesekkurlerimi sunarim saygilar..