Mesajı Okuyun
Old 02-11-2006, 14:29   #8
medenikal

Alıntı:
Ecet kitabımda bahsettim bunlardan.O sıralarda televizyonlarda gazetelerde genç,güzel,başı bohçalı ve makyajlı bir hanımın tarikatlarda imam nikahı ile seks yaptığını okuyunca çok kızdım.Benim inandığım Allah'ı kandırmaya çalışıyorlar,onu en aşağı şekilde kullanıyorlar diye çok kızdım....Madem dinimizde imam nikahı ile seks doğal görülüyor, o zaman gizli yerlerde değil, eski mabetlerde olduğu gibi, camilerde de birer aşk odası konsun,isteyen gidip orada imam nikahı ile seks yapsın dedim.böylece hem camiye gelir olur, hem de imam para kazanır...Yine televizyonlarda görmüştüm,Fatihte bazı evlerde yapıldığı gibi geneleve de bir hoca konsun, geleni nikahlasın, çıkanı boşasın diye yazdım." Kaynak:www.kitapyurdu.com-A.Şahin'in Bloknotu-6 Şubat 2006 tarihli söyleşi
Yorum yapmamak bu mudur.Tv de gördükleri ile ve muhtemelen hakkında hiçbir şey bilmediği bir inanca karşı yukarıda kendi ağzından nakledilenlerde sizce yorum yok mudur?l

ifade özgürlüğünde ağır eleştiri yapmak suç oluşturmaz;

toplumu sarsıcı;şok edici ağır eleştiri dir bu cümleler;

bir fikir beyanıdır; var olan bir durumun ;bir bilim insanı tarafından belirtilmesi;

yoksa sırf dine ve başörtülülere yönelik bir saldırı değil;

açıklamada imam nikahından yola çıkıp; kurgusal bir ağır eleştiri söz konusu yapılmış;

manevi kast;

ağır eleştiri göstermekte;

amaç var olan bir olgudan hareketle; budurumun kabul edilemez olduğunu ortaya koymak;babında yapılan ağır eleştiridir.