Mesajı Okuyun
Old 18-01-2010, 19:35   #3
Konuk

Değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederimSn.Av Ufuk Tabiki çocuğum benim için çok önemli.Zaten bütün mücadelem çocuğum için,onun okul masraflarını,servis parasını,sağlık,giyim,yiyecek...gibi ihtiyaçlarını karşılamak.Ben işe gittikten sonra 10 dakikaya bir arayıp sürekli konuşuyorum,kendiside beni arıyor zaten.Şuanda herhangi bir tehlike yok gibi.ama ilerisinde ne olabilir bilmiyorum.ama yapacak başka çarem yok.o zaman çalışmamam lazım,bu seferde evin ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağız onu bilemiyorum.Şimdi ben bu kadar mücadele verirken babasının çok duyarsı kalması,birde benden çocuğumu almaya kalkması benim için bir yıkım olur.Bütün bunlardan korktuğum için sizden yardım almak istedim.çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Ayrıca 2,5 yıldır ayrı bir evde başka kadınla yaşamakta.birde bunlar yetmez gibi az önce eve geldiğimde kapıda eşim adına icradan bir tebligat gelmiş.ben evde olmadığım için muhtarlığa teslim edilmiş.Kredi kartlarının borçlarında bile kendi oturduğu evi değil benim oturduğum evin adresini vermiş.Şimdi ne yapacağımı iyice şaşırmış durumdayım.Henüz dosya temyizde olduğu için halen evli gözükmekteyiz.Ama 2,5 yıldır ayrı evlerde yaşamaktayız.Şimdi eşimin ev adresini benim evimin adresini vermesinden dolayı benim evimemi haciz gelecek.Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.