Mesajı Okuyun
Old 14-01-2010, 23:46   #1
Konuk

Varsayılan Yurt Dışında Boşanma -Mal Rejimi Alacağı-Aldatma

slm ben 39 yasinda 18 ve 15 yasinda iki kiz cocgu annesiyim.1989 yilinda görücü usulu evledim yurtdisina geldim esimi sevmeye calistim ama okdar ilgisz bir insandiki hep yanliz kaliyordum o yogun calisan biriydi ben hep yanliz cocuklarimla sonra alkol basladi 10 yil 3 kez ehliyetini verdi alkolden sebeb ve ben gittikce ondan sogumaya basladim hatta tiskinmeye bosanmayi cok düüsndüm ama ailemin durumu iyi degil yapmamadim gidersem cocuklarimi bana vermnezdi türkiyeye götüreyim diye birakamadim kizlarimi 20 sene yaninda calistim ve hicbir sosyal hakkim yok sigortali yapmadi onu hic sevmedim onunda ilgizligi beni iyce soguttu ama maddi yönden skintim yoktu.Sonra internette biri ile tanistim dahada uzklastim ondan sonra kendisi bunu ögrendi buna ragmen benden arilmak istemdi oysa ben ondan arilmak istiyordum sebeb internette tabistigim kisi dedgil ama o öyle saniyordu ve 1 sene önce beni bu ypzden dövüp hastanelik etti ben evde kacip bosanma davasi actim bosandim almayada ama türkiyede evliyim hala ve mal vermyor bana durumu iyi ama mallar ortak kardesleri ve annesi ile cok dava actim beni hep cocuklarla tehtit edip vazgecirdi onu aldattigim icin benim mal hakkim olmadigini söylüyor ama ben 20 sene calistim yaninda berbaer yaptik simdi türkiyede dava acilsa hakkim ne olur ne alabilirim internet olayi bu davayi ne kadar etkiler ve o konustugum kisi kardesimin yaninda gidip böyle bir olay olmadigni acikladi ailemle görüsüyorum nedir benim hakkim yardimci olursaniz sevinirim sagolun