Mesajı Okuyun
Old 04-10-2006, 23:10   #18
Admin

Aşağıdaki mesaj site posta kutusuna geldi. Gerçekten adı geçen kişi tarafından yazılıp yazılmadığını bilmiyorum ancak mesajda iletişim telefonları da vardı, o nedenle muhtemelen gerçektir. Bilgi açısından yayınlıyorum:

Alıntı:
NOTER ONAYLI RÜYA İLE COCA COLA’NIN MAHKEMESİ 22 KASIM 2006 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAMSUN’DA!..
Bu yaz
ımı Orta Karadeniz Bölgesinin en şirin ilçelerinden biri olan, yeşille mavinin kucaklaştığı turistik Samsun’un Alaçam ilçesinden yazıyorum. Noter Onaylı Rüya ile Coca Cola arasındaki mahkemeye konu olan kişiyim. Adım soyadım Hasan Sancak’tır. Alaçamlı Halk Şairi, Reklâm Yazarı, Eğitimci, Gazeteciyim.24 senedir basının içindeyim.50 yaşındayım. Nagehan isminde bir kızım, Alp Cihan ve Boğaç Han isminde de iki tane erkek çocuk sahibiyim. O' dur, Onlar Analarımız, Benim Annem Melekti isimli üç tane şiir kitabım vardır. Bu kitaplarımla birlikte basıma hazır 40 tane şiir kitabım ve 4000 tane şiirim okuyucularla buluşmayı beklemektedir. Ben, I Aralık 2000’de gördüğü rüyayı notere onaylatan dünyadaki ilk ve tek kişiyim. O tarihten itibaren de düşümde reklâm senaryoları görerek, notere onaylattım. Bu tarihten sonra da reklâm senaryoları yazmaya başladım. Reklâm yazarı oldum. Gerçek gördüğüm rüyalarım, reklâm senaryoları olarak notere onaylatılmıştır. Konu ile ilgili olarak gazetelerimizin yaptığı onlarca haber bulunmaktadır.
Şimdiye kadar şiir kitaplarım, NOTER ONAYLI RÜYA REKLÂM SENARYOLARIM, Notere onaylattığım "Televizyonlar İçin 300'e yakın İlginç Yarışma ve reklâm senaryolarım ile kamuoyunun gündemine geldim. Toplam 400 tane alternatif reklâm senaryom vardır. Notere onaylattığım 20 tane reklâm senaryom bulunmaktadır. Bunların sekiz tanesi rüya reklâm senaryosudur. Noter Onaylı üç tane rüya reklâm senaryom COCA COLA -MAVİ JEANS- TURKCELL ve BLENDAX Şirketleri tarafından ulusal televizyonların reklâm kuşaklarında gösterilmiştir. Kullanılan rüya reklâm senaryolarımın iki tanesi gerçek rüyadır. Bunları RÜYALARIMI GERİ VERİN kitabımda okuyucularla buluşturacağım. Google
’den Hasan Sancak ya da Noter Onaylı Rüya diye yazarsanız onlarca haberlerimle karşılaşacaksınız.
Haberim gazete ve televizyonlar vasıtasıyla flaş haber olarak duyuruldu. Konu hakkında bilgisi olmayanlar yorum köşelerinde şahsım ile ilgili olarak çok kötü yazılar yazdılar. Gönderdiğim bu yazım onlara bir cevap niteliğindedir. Yazımı o haber bölümüne koymanızı rica eder, en derin saygı ve sevgilerimi sunarım.

HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)
Web.blogcu.com/noteronayliruya/